<
>
DAHLE 20721 LUBRICANT 6PK 12OZ BTLS SHRED OIL
Available to Place on Order
Product Details
General Information
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
| Product Name | Shredder Oil |
| Weight (Approximate) | 5 lb |
| Width | 2.5" |
| Manufacturer | Novus Dahle GmbH |
| Manufacturer Website Address | http://www.dahle.com |
| Height | 7" |
| Compatibility |
For lubricating the cutting cylinders in document shredders |
| Country of Origin | United States |
Product Information
| Brand | Dahle |
| Type | Accessories |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews
