<
>
HSM Shred Disposal Bin - Tamper Proof Lid, Lockable Container - Gray
Available to Place on Order
Product Details
General Information
| Product Name | Shred Disposal Bin |
| Width | 11" |
| Weight (Approximate) | 6.90 lb |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Country of Origin | Canada |
| Depth | 20" |
| Assembly Required | No |
| Height | 27" |
| Manufacturer | HSM GmbH + Co. KG |
| Manufacturer Website Address | http://www.hsm.us |
Product Information
| Brand | HSM |
| Type | Accessories |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews
