<
>
Lorell 72" Training Table Modesty Panel - 66" Width x 3" Depth x 10" Height - Steel - Metallic Silver - 1 Each
Place on Order
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Assembly Required | No |
| Product Color | Metallic Silver |
| Product Material | Steel |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 66" |
| Product Name | 72" Training Table Modesty Panel |
| Country of Origin | Bulgaria |
| Depth | 3" |
| Manufacturer | Lorell |
| Limited Warranty | 10 Year |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Modesty Panel |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews
