<
>
Lorell Compact Refrigerator - 1.60 ft? - Manual Defrost - Manual Defrost - Reversible - 1.60 ft? Net Refrigerator Capacity - Black - Steel, Fiberglass, Plastic
114 Stock Available
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Defrost Type | Manual Defrost |
| Door Type | Reversible |
| Features | Leveling Legs |
| Height | 19.4" |
| Limited Warranty | 5 Year |
| Manufacturer | Lorell |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Depth | 18.6" |
| Country of Origin | China |
| Additional Warranty Information |
LORELL LIMITED 5 YEAR |
| Product Material | Steel ~ Fiberglass ~ Plastic |
| Product Name | Compact Refrigerator |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Net Total Capacity | 1.60 ft? |
| Net Refrigerator Capacity | 1.60 ft? |
| Width | 17.7" |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Refridgeration & Ice Machines |
Key Data
| Energy Star | Yes |
Description
People who bought this also bought
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
