<
>
Lorell Heavy-duty Translucent Folding Chairs - Clear Seat Color - Plastic Seat Material - Clear Back Color - Plastic Back Material - 4 / Carton
1 Stock Available
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Assembly Required | No |
| Chair/Seat Type | Folding Chair |
| Maximum Load Capacity | 225 lb |
| Product Name | Heavy-duty Translucent Folding Chairs |
| Width | 19.8" |
| Packaged Quantity | 4 / Carton |
| Depth | 18.3" |
| Country of Origin | China |
| Height | 31" |
| Features | Heavy Duty ~ Compact ~ Versatile |
| Manufacturer | Lorell |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
Product Information
| Brand | QMP |
| Type | Stacking & Folding Chairs |
Description
Alternative Products
Reviews
No Reviews
