<
>
Lorell Millenia Series Pneumatic Adjustable Task Chair - Black Seat Color - Black Back Color - 1 Each
32 Stock Available
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Assembly Required | Yes |
| Chair/Seat Type | Task Chair |
| Maximum Load Capacity | 250 lb |
| Product Name | Millenia Series Pneumatic Adjustable Task Chair |
| Width | 24" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Features | Durable |
| Height | 38" |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Manufacturer | Lorell |
| Country of Origin | Taiwan |
| Depth | 24" |
Product Information
| Brand | QMP |
| Type | Office Chairs |
Description
People who bought this also bought
-
Product Code: NPRCH201MAGY44 Stock Available
-
Product Code: NPRCH201MABK53 Stock Available
-
Product Code: LLR6201418 Stock Available
-
Product Code: BOPB6044Place on Order
-
Product Code: HONI2Y1AHFC10DWPlace on Order
-
Product Code: HONI2Y2AHFC10DW8 Stock Available
-
Product Code: EUTEHS5499Place on Order
-
Product Code: BOPB6566GYBKPlace on Order
-
Product Code: HONI2UL2AC98TKPlace on Order
-
Product Code: HONI2UL2AC67TKPlace on Order
-
Product Code: HONI2UL2AC47TKPlace on Order
-
Product Code: HONIE102CU19Place on Order
-
Product Code: HON5701GA90T1 Stock Available
-
Product Code: LLR6200888Place on Order
-
Product Code: LLR6200887Place on Order
-
Product Code: LLR6200886Place on Order
-
Product Code: LLR6200885Place on Order
-
Product Code: LLR6200884Place on Order
-
Product Code: LLR6200867Place on Order
-
Product Code: LLR6200866Place on Order
-
Product Code: LLR6200864Place on Order
-
Product Code: LLR6200863Place on Order
-
Product Code: LLR6200862Place on Order
-
Product Code: LLR6200851Place on Order
-
Product Code: LLR6200850Place on Order
-
Product Code: LLR6200849Place on Order
-
Product Code: LLR6200848Place on Order
-
Product Code: LLR6200847Place on Order
-
Product Code: LLR6200846Place on Order
-
Product Code: LLR6200845Place on Order
-
Product Code: LLR6200844Place on Order
-
Product Code: LLR6200843Place on Order
-
Product Code: LLR6200842Place on Order
-
Product Code: LLR6200841Place on Order
-
Product Code: LLR6200835Place on Order
-
Product Code: LLR6200834Place on Order
-
Product Code: LLR6200833Place on Order
-
Product Code: LLR6200832Place on Order
-
Product Code: LLR6200831Place on Order
-
Product Code: LLR6200830Place on Order
-
Product Code: LLR6200829Place on Order
-
Product Code: LLR6200828Place on Order
-
Product Code: LLR6200827Place on Order
-
Product Code: LLR6200826Place on Order
-
Product Code: LLR62008106Place on Order
-
Product Code: LLR62008105Place on Order
-
Product Code: LLR62008103Place on Order
-
Product Code: LLR62008102Place on Order
-
Product Code: LLR62008101Place on Order
-
Product Code: LLR62008077Place on Order
-
Product Code: LLR62008076Place on Order
-
Product Code: LLR62008075Place on Order
-
Product Code: LLR62008073Place on Order
-
Product Code: LLR62008071Place on Order
-
Product Code: LLR62008069Place on Order
-
Product Code: LLR6200804Place on Order
-
Product Code: LLR6200803Place on Order
-
Product Code: LLR6200802Place on Order
-
Product Code: LLR62008010Place on Order
-
Product Code: LLR6200801Place on Order
-
Product Code: LLR62008009Place on Order
-
Product Code: LLR62008008Place on Order
-
Product Code: LLR62008007Place on Order
Alternative Products
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
