<
>
Lorell Storage Bin Utility Cart - 550 lb Load Capacity - 4 Casters - 5" Caster Size - Structural Foam - 37.50" Width x 17" Depth x 39" Height - Black - 1 Each
19 Stock Available
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Assembly Required | Yes |
| Maximum Load Capacity | 550 lb |
| Number of Casters | 4 |
| Product Color | Black |
| Product Material | Structural Foam |
| Product Name | Storage Bin Utility Cart |
| Width | 37.5" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Manufacturer | Lorell |
| Height | 39" |
| Caster Size | 5" |
| Depth | 17" |
| Country of Origin | China |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Carts |
Description
People who bought this also bought
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews
