<
>
O'Keeffe's Healthy Feet Foot Cream - Cream - 3.20 fl oz - For Dry Skin - Cracked/Scaly Skin, Rough Skin - Non-greasy, Moisturising - 1 Each
Place on Order
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Recycled | No |
| Features | Non-greasy ~ Moisturising |
| Height | 6.6" |
| Manufacturer | Gorilla Glue, Inc |
| Manufacturer Website Address | http://www.gorillaglue.com |
| Application/Usage | Cracked/Scaly Skin ~ Rough Skin |
| Country of Origin | United States |
| Depth | 1.4" |
| Product Name | Healthy Feet Foot Cream |
| Width | 3.8" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Product Information
| Brand | O'Keeffe's |
| Type | Skin Cream |
Description
People who bought this also bought
Alternative Products
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
