<
>
Sparco Rectangular Wastebasket - 7 gal Capacity - Rectangular - 15" Height x 14.5" Width x 10.5" Depth - Polyethylene - Black - 1 Each
4732 Stock Available
People who bought this also bought
-
Product Code: SPA 19192253 Stock Available
-
Product Code: MORX780K2 Stock Available
-
Product Code: MET 1082020 Stock Available
-
Product Code: MET 0549219 Stock Available
-
Product Code: LPPWHITEBOX50 Stock Available
-
Product Code: DM101Place on Order
-
Product Code: AFF 4555X3B219 Stock Available
-
Product Code: AFF 4347X3B24 Stock Available
-
Product Code: AFF 3036XW12 Stock Available
-
Product Code: AFF 2432LW36 Stock Available
Product Details
General Information
| Capacity | 7 gal |
| Product Color | Black |
| Width | 14.5" |
| Product Name | Rectangular Wastebasket |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | Sparco Products |
| Height | 15" |
| Depth | 10.5" |
| Country of Origin | China |
Product Information
| Brand | Genware |
| Type | Waste Receptacle |
Description
Rectangular wastebasket is made of durable, linear, low-density polyethylene. Functional, easy-to-clean wastebasket holds 28 quarts.
People who bought this also bought
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews
