<
>
TOPS 5-Subject Wire-Bound Notebook - 5 Subject(s) - 200 Sheets - Wire Bound - Wide Ruled Front Ruling - 3 Hole(s) - 0.60" Height x 8.5" Width x 10.5" Length - Assorted Cover - Divider, Snag Resistant, Sturdy, Perforated - 2 / Pack
16 Stock Available
Product Details
General Information
| Binding Type | Wire Bound |
| Front Ruling Type | Wide Ruled |
| Number of Sheets | 200 |
| Product Name | 5-Subject Wire-Bound Notebook |
| Width | 8.5" |
| Packaged Quantity | 2 / Pack |
| Height | 0.60" |
| Length | 10.5" |
| Features | Divider ~ Snag Resistant ~ Sturdy ~ Perforated |
| Manufacturer | TOPS Products |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | Vietnam |
| Cover Color | Assorted |
Product Information
| Brand | TOPS |
| Type | Notebook |
Description
People who bought this also bought
-
Product Code: TOP65031188 Stock Available
-
Product Code: SPR83254BD224 Stock Available
-
Product Code: SPR832541355 Stock Available
-
Product Code: SPR8325297 Stock Available
-
Product Code: SPR832512330 Stock Available
-
Product Code: ROA97228CSPlace on Order
-
Product Code: PACPMMK37101DEPlace on Order
-
Product Code: ROA77479Place on Order
-
Product Code: PAC242772 Stock Available
-
Product Code: MEA09920134 Stock Available
-
Product Code: MEA09910CT285 Stock Available
-
Product Code: ROA7726427 Stock Available
-
Product Code: ROA7722965 Stock Available
-
Product Code: PACMMK371452 Stock Available
Alternative Products
Reviews
No Reviews
