<
>
Lorell Mesh Back Guest Chair - Black Seat Color - Fabric Seat Material - Black Back Color - Mesh Back Material - 1 Each
172 Stock Available
Product Details
General Information
| Assembly Required | Yes |
| Chair/Seat Type | Guest Chair |
| Seat Feature | Padded ~ Upholstered |
| Product Name | Mesh Back Guest Chair |
| Width | 22.9" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Depth | 22.6" |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer | Lorell |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Height | 32.1" |
| Features | Breathable |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Chair |
Description
People who bought this also bought
-
Product Code: HONNR6GMU10P71Place on Order
-
Product Code: NTF3461GTA49GONPlace on Order
-
Product Code: NTF3461GTA49GLAPlace on Order
-
Product Code: NTF3461GTA49GDOPlace on Order
-
Product Code: NTF3461GTA49GCDPlace on Order
-
Product Code: NTF3461GTA49GBUPlace on Order
-
Product Code: NTF3461GTA49BONPlace on Order
-
Product Code: NTF3461GTA49BLAPlace on Order
-
Product Code: NTF3461GTA49BDOPlace on Order
-
Product Code: NTF3461GTA49BCDPlace on Order
-
Product Code: NTF3461GTA49BBUPlace on Order
-
Product Code: LLR42956Place on Order
-
Product Code: LLR3095384 Stock Available
Alternative Products
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
