<
>
Genuine Joe 44-gallon Heavy-duty Trash Container - 44 gal Capacity - Heavy Duty, Handle - 24" Height x 31.5" Width x 24" Depth - Gray - 4 / Carton
6 Stock Available
Product Details
General Information
| Capacity | 44 gal |
| Product Color | Gray |
| Width | 31.5" |
| Product Name | 44-gallon Heavy-duty Trash Container |
| Packaged Quantity | 4 / Carton |
| Height | 24" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Manufacturer Website Address | http://www.genuinejoe.com |
| Country of Origin | United States |
| Depth | 24" |
Product Information
| Brand | Genware |
| Type | Waste Receptacle |
Description
People who bought this also bought
-
Product Code: RCP1779739Place on Order
-
Product Code: RCP18675318 Stock Available
-
Product Code: RCP17797347 Stock Available
-
Product Code: RCP354060GYCT21 Stock Available
-
Product Code: RCP354060BKCT26 Stock Available
-
Product Code: RCP263200GYCT30 Stock Available
-
Product Code: RCP1956185CT3 Stock Available
-
Product Code: GJO60465CT50 Stock Available
-
Product Code: GJO60464CTPlace on Order
-
Product Code: RCP1779734CTPlace on Order
-
Product Code: RCP1779739CTPlace on Order
-
Product Code: GJO60465207 Stock Available
-
Product Code: GJO6046356 Stock Available
-
Product Code: RCP9W2700GRAY21 Stock Available
-
Product Code: GJO604641 Stock Available
-
Product Code: GJO60463CT7 Stock Available
Alternative Products
Reviews
No Reviews
